Pilih Kategori 
Carian Melalui Nama 
Gambar Nama Pegawai Jawatan Unit Emel Telefon
Nor Zuraida binti Abdul Wahab
Pegawai Farmasi UF52
Unit Farmasi & Bekalan
nzuraida@moh.gov.my

EXT 240

Chan Kam Lan
Jururawat U42
Unit Kejururawatan
klchan@moh.gov.my

EXT 267

Tun Shee Mun
Pegawai Dietetik U41
Unit Dietetik & Sajian
tunsheemun@moh.gov.my

EXT 261

Nadiatun bt. Shamsuddin
Peg. Sains(Kimia Hayat) U41
Unit Patologi
nadiatun@moh.gov.my

EXT 262

Malini a/p Manaoogaran
Jurutera (Elektrik) J41
Unit Kejuruteraan
premalini@moh.gov.my

EXT 232

Saidah Nafisah bt. Jaafar
Pegawai Optometri U41
Unit Optometri
saidah@moh.gov.my

EXT 332

Norhayati bt. Yang Ahmad
Jururawat U32
Wad 2
norhayatiyangahmad@moh.gov.my

EXT 354

Nor Azah bt. Ibrahim
Jururawat U32
Unit Kualiti
norazah.ib@moh.gov.my

EXT 233

Sanisah bt. Ismail
Jururawat U32
Wad 1
sanisahismail@moh.gov.my

EXT 125

Rosilawati bt. Za'aba
Jururawat U32
Wad 5
rosilawatizaaba@moh.gov.my

EXT 346

Teoh Gaik Sim
Jururawat U32
Wad 4
gsteoh@moh.gov.my

EXT 363

Santi Devi a/p Arumasam
Jururawat U32
Wad 3
santi.devi@moh.gov.my

EXT 359

Mesbah Suraya bt. Rasli
Jururawat U32
Wad 6
surayarasli@moh.gov.my

EXT 372

Sharifah Aini bt. Rawai
Jururawat U32
Wad 2
sharifahaini@moh.gov.my

EXT 367

Razwa bt. Abdul Rahim
Jururawat U32
Wad 7
razwa@moh.gov.my

EXT 374

Umikalsum bt. Baharin
Jururawat U32
Klinik Pakar Perubatan
ukalsum.bah@moh.gov.my

EXT 328

Azleena bt. Rahim
Jururawat U32 (KUP)
Unit Kawalan Infeksi
azleenahbg@moh.gov.my

EXT 356

Haida bt. Mohd Isa
Jururawat U32 (KUP)
Klinik Dada
haidaisa@moh.gov.my

EXT 355

Jazmi b. Umar
Pen. Pegawai Perubatan U32
Unit Penyelia
jazmi@moh.gov.my

EXT 229

Mohamad Rosdi b. Ali
Pen. Pegawai Perubatan U32
Unit Kecemasan dan Trauma
rosdi.ali@moh.gov.my

EXT 103

Nik Mohamad Zaberi b. Ramli
Pen. Pegawai Perubatan U32
Jabatan Pesakit Luar
nikzabri@moh.gov.my

EXT 152

Wan Fadzly b. Mohd Yusoff
Pen. Pegawai Perubatan U32
Unit Metadon
wfadzly@moh.gov.my

EXT 278

EXT 282

Mohd Redzuan b. Zakri
Pen. Pegawai Perubatan U32
Unit Haemodialisis
redzuanzakri@moh.gov.my

EXT 290

Eliza bt. Mohd Nadzri
Juru X-Ray U32
Unit Radiologi
elizamn@moh.gov.my

EXT 160

Naniza bt. Mohd Rashid
Jurupulih Perubatan (CK) U32
Unit Pemulihan Carakerja
naniza@moh.gov.my

EXT 320

Hazamie bt. Hassan
Jurupulih Perubatan (Fisio) U32
Unit Fisioterapi
hazamihassan@moh.gov.my

EXT 316

Norzilawati bt. Abdul Razak
Pen. Peg. Tek. Maklumat FA29
Unit Pengurusan Maklumat
norzilawati@moh.gov.my

EXT 231

Nor Hidayah bt Muhammad Yusuf
Penolong Pegawai Tadbir N29
Unit Rekod Perubatan
hidayahyusuf@moh.gov.my

EXT 306

Nor Atiqah bt Noh
Penolong Pegawai Tadbir N29
Unit Pentadbiran dan Kewangan
atiqah@moh.gov.my

EXT 215

Noraspizah bt Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir N29
Unit Pentadbiran dan Kewangan
noraspizah@moh.gov.my

EXT 253